7 Temmuz 2012 Cumartesi

ING Pratica Final KampıDüzenleyen: ING Bank
Yer: Şile Doğa Tatil Köyü
Başlangıç: 16.07.2012 
Bitiş: 18.07.2012 

Üniversite öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği yarışmada son aşama “ING Practica”yı Final Heyecanı Sardı Ana teması bu yıl ‘‘tasarruf’’ olarak belirlenen ve dördüncü kez düzenlenen ‘’ING Practica’’da Final Kampı’na katılacak takımlar belirlendi.Finalistler, Amsterdam seyahati ve bankada staj imkanı kazanmak için yeteneklerini ING Bank üst yönetimine sergileyecekler.

 ING Bank’ın Türkiye’nin en çok çalışılmak istenen bankası olma vizyonu ile geleceğin yöneticileri üniversite öğrencilerine yönelik düzenlediği ve 2009 yılından bu yana gerçekleştirilen “ING Practica”da, bu yılın teması ‘’tasarruf’’ olarak belirlendi. Yarışmada, ön elemeyi geçen takımlar, Şile Doğa Tatil Köyü’nde, 16-17-18 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek final kampına katılacaklar. 

Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversitelerde gerçekleştirilen çalışmaların ardından İzmir Ekonomi Üniversitesi’nden The Team, Dokuz Eylül Üniversitesi’nden B – Club, Bilkent Üniversitesi’nden Holistic Grubu, Karadeniz Teknik Üniversitesi’nden EKOLOG, Boğaziçi Üniversitesi’nden Global Danışmanlık, Marmara Üniversitesi’nden Phoenix, Uludağ Üniversitesi’nden Çare, ODTÜ’den Spetznas ve Hacettepe Üniversitesi’nden INGlorious takımları, ‘’ING Practica Final Kampı’’nda birinci olmak ve büyük ödüle ulaşmak için ter dökecekler.

Ana tema Tasarruf 

Üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencileri ile yüksek lisans öğrencilerinin başvurduğu yarışmanın finalinde gençler, ‘tasarruf’ başlığı altında belirlenecek konular üzerine çalışacak. Finalde hazırlayacakları projelerle, yeteneklerini ING Bank üst yönetimine gösterecek olan öğrenciler, Amsterdam seyahatine ek olarak ING Bank’ta staj yapma imkanı ve birçok sürpriz hediyenin de sahibi olacaklar. 

Facebook sayfasını 15 binden fazla kişi takip ediyor 

Geçen yıl 2 bine yakın üniversite öğrencisinin başvurduğu yarışmanın final kampına, 11 üniversiteden 44 öğrenci katılmaya hak kazanmıştı. Üniversite öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği ‘’ING Practica’’nın facebook sayfasını 15 binden fazla kişi takip ediyor.


Shout

0 yorum:

Yorum Gönder