21 Eylül 2012 Cuma

Aston Martin 'in Alınmayacak Modeli


Aston Martin gibi mühiş bir otomobil markasını taşıyan bu cep, hayal kırıklığının diğer adı olabilir.

Sony yeni James Bond filmlerinin yapımcılığını üstlendiğinden beri, efsanevi  James Bond filmlerde şirketin telefonlarını kullanıyor. Ve Bond bizce çok şanslı, çünkü eğer Aston Martin markalı arabasıyla aynı markaya sahip bu yeni Android telefonu, yani Aston Martin Aspire'ı kullansaydı işi bir hayli zor olabilirdi. Telefonun fiyatı 1.300 Dolar ve bu paraya kesinlikle değmez.

Beş farklı renkte piyasaya sürülen cihazın altın renkli modellerinde fiyat 1.600 Dolar'a kadar çıkıyor. Bunun nedeni de telefonda 24 ayar altın kullanılmış olması.

Malzemeleri pahalı olabilir ama cihazın teknik özellikleri korkunç. 3,2 inçlik HVGA bir ekran, 800 MHz'lik tek çekirdekli işlemci, 256 MB Ram, 512 MB dahili bellek ve microSD yuvası... Telefonun 5 megapiksellik bir arka kamera ve VGA çözünürlüğü destekleyen bir ön kamerası var. 3G, kablosuz ağ ve GPS desteğine sahip Aston Martin Aspire'ın işletim sistemi ise Android 2.3...

Deri kılıfı ile birlikte satılan telefonun yanında iki adet 1.500 mAh'lik pil geliyor ama bu paraya çok daha iyi cihazları çifter çifter alabilirsiniz.


Shout

0 yorum:

Yorum Gönder