21 Mayıs 2012 Pazartesi

Endüstri Mühendisliği Eğitim Konferansı


Düzenleyen: TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
Yer: Tobb Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
Başlangıç: 25.05.2012 10:30
Bitiş: 26.05.2012 17:15


Düzenlenen diğer organizasyonlara yapısı bakımından farklı bir bakış açısı getiren Endüstri Mühendisliği Eğitim Konferansları, kısa adı ile EMEK, öğrencilerin iş yaşamına geçiş sürecinde bilmesi, öğrenmesi gereken konuları baz alarak, gerek iş yaşamından profesyonellerle gerekse işinde uzman eğitimcilerle bu konuları pekiştirmeyi amaç edinmiştir. 
Endüstri Mühendisliği Eğitim Konferansları, iş dünyasına hazır olmak isteyen kişileri bir araya getirerek; 
• Konusunun uzmanı eğitimcilerle tanışma fırsatının sağlandığı, 
• Öğrenilen teorik bilgilerin pratikte nasıl uygulandığının profesyonel kişiler tarafından anlatıldığı, 
• İş dünyasına bakış açısını geliştirmeyi hedef edinmiş bir organizasyondur. 

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Endüstri Mühendisliği Eğitim Konferansları organizasyonunda, tıpkı geçen sene olduğu gibi birbirinden önemli eğitimler sektörün önde gelen firmalarından gelen katılımcılarımız tarafından verilecektir. 

Bu organizasyon her ne kadar Endüstri Mühendisliği Eğitim Konferansları olarak belirtilse de seçilen konularla iş yaşamına hazırlık yapıldığından hedef kitlesinde bütün mühendislik öğrencileri yer almaktadır. İki gün süren bu organizasyonda, organizasyona katılım belgesi dışında, alınan eğitimlere ait sertifikalar da verilmektedir. 

Ayrıca herhangi bir katılım ücreti olmadığı gibi, verilen sertifikalar da ücretsizdir. 

EMEK'12 de Neler Var? 

Kurumsal Risk Yönetimi, Serhat AKMEŞE, PWC İş Zekası, Yunus ERDEMİR Satın Almanın Geleceği, Gürkan HÜRYILMAZ, Mavi Eğitim Neuromarketing, Yener GİRİŞKEN, ThinkNeuro Artı Bankacılık ve Ekonomist olarak End. Müh., Kevser ÖZTÜRK, Merkez Bankası Sağlık Sektörü, Ahmet AKYÜREK, Medicana Hastanesi Inovasyon, Mehmet Akif ÇAKIRER SÜRPRİZ OTURUM
Shout

0 yorum:

Yorum Gönder