19 Temmuz 2012 Perşembe

Turkcell'den Açıkhava Sinema Festivali


Düzenleyen: Turkcell
Yer: Turkcell Kuruçeşme Arena
Başlangıç: 20.07.2012 
Bitiş: 28.08.2012 

"gnçtrkcll 4. Açıkhava Sinema Festivali" Boğaz'ın en güzel mekanı Turkcell Kuruçeşme Arena'da, 16 Temmuz 2012 akşamı "Buz Devri 4" gösterimiyle başlıyor. 

gnçtrkcll'liler sezonun en hit filmlerini "1 bilet alana 1 bilet hediye" kampanyasıyla sadece 12 TL ödeyerek arkadaşlarıyla seyredebilecek. 

Festivalde gösterilecek popüler filmlerin yanı sıra kurulacak etkinlik alanı da iddialı. Sony Playstation alanı, Blackberry oyun standı, Sine-Foto köşesi, Müzik Koltuğu gibi eğlence noktaları katılımcılara eğlence ve sürpriz ödüller sunacak. Gösterim akşamları kapılar 19.00'da açılacak ve 21.00 film başlangıç saatine kadar gençler alanda keyifli vakit geçirecek. Bu yıl "Açıkhava Sinema Festivali"; Ali Poyrazoğlu ve Haluk Bilginer gibi dev isimlerin seslendirdiği, klasikleşen animasyon serisinin devamı "Buz Devri 4: Kıtalar Ayrılıyor" ile başlıyor. 16 Temmuz Pazartesi akşamı gösterilecek filmde Buz Devri'nin müthiş kahramanları Manny, Diego ve Sid'in yaşadıkları yeni macera eğlenceli bir dille anlatılıyor. Festival; İnanılmaz Örümcek Adam (24 Temmuz), Vahşiler (31 Temmuz), Kara Şövalye Yükseliyor (7 Ağustos), Gerçeğe Çağrı (16 Ağustos) ve Vampir Avcısı (28 Ağustos) filmleri ile devam edecek.


Shout

0 yorum:

Yorum Gönder