2 Mayıs 2013 Perşembe

Çok Yakısıklı Diye Sınır Dısı Edildi

Arap ülkelerinde kadınların hep ikinci plana atıldığını biliyoruz. Onlara sorarsanız bunları kadınlarını korumak için yapıyorlar ama bazen öyle olaylar oluyor ki hayvanlara bile kadınlardan daha fazla değer verdikleri oluyor. 

İşte yine kadınlarını korumak amacıyla yaptıkları saçma sapan bir olay daha. Suudi Arabistan 'da din polisi adı verilen kanun güçleri Birleşik Arap Emirlikleri 'nden gelen bu arkadaşı çok yakışıklı olduğu için sınır dışı etmişler :) Omar Borkan El Gala isminde ki bu delikanlı bir fotoğrafçı ve aynı zamanda da şairmiş.

Jenadriyah Kültürel Miras Festivali 'nde görev yapan bu arkadaş öncelikle festivalin yapıldığı yerin dışına çıkarılmış. Daha sonra da aşırı yakışıklı olduğu için festivale gelen kadın ziyaretçileri ona aşık olabilir gerekçesiyle BAE 'ne geri gönderilmiş.

İşte Cumhuriyet 'le yönetilmeyen ülkelerde böyle şeyler oluyor :) Cumhuriyet 'i istemeyen bayanlara sesleniyorum; ilk etkilenen sizler olacaksınız unutmayın..Hakan ÇOLAK 'ı twitter 'da takip etmek ister misin ? Tıkla!


Shout

0 yorum:

Yorum Gönder