17 Ocak 2014 Cuma

Ukash ile Kolay Alısveris
Ukash ile Kolay Alışveriş

İnternetten güvenli bir şekilde ödeme yapmanızı sağlayan, bir ön yüklemeli ödeme sistemi olan Ukash ile aynı zamanda yatırım işlemlerinizi de gerçekleştirebilir, yurt dışına para transferi yapabilirsiniz. Kartınızı satın alırken size verilen 19 haneli PIN kodunuzu kullanarak her türlü ödemenizi güvenle gerçekleştirebilir, kartınızı Euro ya da Dolar bazında yükleme yapabilirsiniz. Dilerseniz bu yüklediğiniz bakiyeleri istediğiniz zaman Türk Lirası’na bozdurarak hesabınıza yatırılmasını sağlayabilirsiniz. Yaptığınız tüm işlemlerde sadece PIN kodunuzu kullandığınız için bu sistem ile kişisel bilgilerinizin güvenliğini riske atmadan, güven içerisinde online ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm dünyada ülkenin kendi para cinsinden daha değerli olan diğer para türleri üzerinden yatırım yapılmaktadır. Ülkemizde ise çoğunlukla dövize yatırım yapan kişiler dünyanın genelinde değeri oldukça yüksek olan Euro ve Dolar üzerinden yatırım yapmayı tercih etmektedirler. Bu ön ödemeli bakiye yükleme sisteminde yüklenilen bakiyeler Euro ya da Dolar cinsinden yapıldığı için hem dünya genelinde rahatlıkla ödemelerinizi gerçekleştirebilir, hem de dilerseniz yatırım yapma amaçlı bu sistemi kullanabilirsiniz.

Döviz kurlarını takip ederek Euro ya da Dolar Türk Lirası’na karşı değer kaybettiğinde kartınıza PIN kodunuzu kullanarak istediğiniz miktarlarda bakiye yükleyebilirsiniz. Bakiyenizi yüklemiş olduğunuz döviz türü yani Euro ya da Dolar değer kazandığında, yükselişe geçtiğinde ise istediğiniz zaman hesabınızda bulunan bakiyeleri müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile Ukash bozdurma işleminden faydalanarak bakiyenizin Türk Lirası’na bozdurulmuş bir şekilde hesabınıza transfer edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kurumsal firma Ukash satışları yapılan yetkili bayimizden tüm işlemlerinizi kolaylıkla, kısa sürede ve güvenle halledebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat boyunca size bakiye yükleme, kart satın alma, bakiye bozdurma vb. konularda hizmet vermektedirler. Sizlere verdiğimiz hizmetler sayesinde online ödeme işlemlerinizi güvenle halledebilirsiniz.Shout

0 yorum:

Yorum Gönder