28 Ocak 2013 Pazartesi

Dr.Web Anti-Virus ile Android Cihazınızı Koruyun
Herkese tekrar merhaba. Bu yazıda size cep telefonunuz veya tabletleriniz için gerekli olan ücretsiz ve Google Play Store 'de bulunan en güvenilir antivirüs programı olan Dr.web Anti-virus Light 'tan bahsetmek istiyorum.

Biliyoruz ki Google Play 'de binlerce uygulama var ve biz bu uygulamaların hepsini cihazlarımıza indirip kullanabiliyoruz. Tabi ki bu durum bazı kötü amaçlı faaliyetlerde bulunmak insanlara zarar vermek isteyen insanların gözünden de kaçmamakta. Kısaca kendimizi korumamız şart. Nasıl bilgisayarımız da çeşitli markalarda antivirüs programı kullanıyorsak cep telefonumuz da ve tablet pc'lerimizde de bu tür koruma amaçlı yazılımlar kullanmamız kaçınılmaz bir hal alıyor. Google Play 'de de yüzlerce ücretsiz antivirüs programı olmasına rağmen indirip kullanan kullanıcıların yorumlarından ve kendi tabletime bu ücretsiz yazılımı indirip kullanmış olmamdan dolayı Google Play 'de bulunan en iyi ve sorunsuz çalışan, virüsleri bulan ve silen en iyi yazılımın bu olduğunu söyleyebiliyorum.

Altını çizdiğin kısım en önemli kısım. Virüsleri silmesi. Çoğu antivirüs yazılımı tarar, virüsleri bulur, tehdit algılandı gibi uyarılar verir fakat virüsleri silmenize imkân vermez. Ama bu program sayesinde bulduğunuz virüsleri silebiliyorsunuz.

Tanıtım videosunu izleyelim;
Vereceğim linkte göreceksiniz ki programa şuan 84.334 kişi 5 yıldız vermiş durumda. Zaten Google Play 'de en çok indirilen ve en çok 5 yıldız alan antivirüs programı da şuan Dr web Anti-virus. 

Buraya tıklayarak program hakkında daha fazla bilgi alabilir, kullanıcıların yorumlarını görebilir dilerseniz programı indirebilirsiniz.Shout

0 yorum:

Yorum Gönder